Pielgrzymujący

PIELGRZYMUJĄCY Z RADOŚCIĄ:

BISKUPI:

  1. Abp Wacław Depo – duchowo towarzyszy modlitwie i pokucie kapłanów
  2. Abp Stanisław Nowak – pielgrzymuje wraz z kapłanami w dekanatach: św. Zygmunta w Częstochowie i na Jasną Górę, św. Wojciecha w Częstochowie, miedźnowskim, krzepickim, praszkowskim, osjakowskim, pajęczańskim, sulmierzyckim, św. Lamberta w Radomsku,  kłomnickim, żareckim.
  3. Bp Andrzej Przybylski – pielgrzymuje wraz z kapłanami w dekanatach: koziegłowskim, truskolaskim, św. Wojciecha w Wieluniu, brzeźnickim, kodrąbskim, Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku, żareckim.

PREZBITERZY:

  1. Arkit Antoni
  2. Bachowski Adam
  3. Bakalarz Mariusz
  4. Bator Marek
  5. Bąkowicz Wiesław
  6. Bednarski Sławomir
  7. Bednarz Piotr
  8. Berdys Sławomir
  9. Białas Rafał
  10. Biedroń Zbigniew
  11. Bil Witold
  12. Biś Wojciech
  13. Blajer Bogdan
  14. Błasik Franciszek (diecezja sosnowiecka)
  15. Błasiński Józef Witold
  16. Błaszkiewicz Krzysztof
  17. Błaszczyk Tomasz
  18. Błaszczyk Zygmunt
  19. Boral Jarosław
  20. Borowik Grzegorz
  21. Bukalski Stanisław
  22. Bunia Daniel (diecezja sosnowiecka)
  23. Ceglarek Roman
  24. Cer Roman
  25. Chałupka Andrzej
  26. Chwał Andrzej
  27. Chudy Mariusz
  28. Ciastek Sebastian
  29. Cichoń Michał
  30. Con Dariusz
  31. Cygan Konrad
  32. Dembowski Andrzej
  33. Drobiec Wojciech
  34. Dróżdż Adam
  35. Duda Marian
  36. Dybaś Grzegorz
  37. Dybowski Łukasz
  38. Dyjan Tomasz
  39. Dyktyński Łukasz
  40. Dzieszkowski Adam
  41. Dzierzkowski Paweł
  42. Filipecki Andrzej
  43. Fit Stanisław
  44. Foltyński Mariusz
  45. Foryś Robert
  46. Furgoł Zygmunt
  47. Galasiński Sławomir
  48. Gasiński Stanisław
  49. Gaura Wojciech
  50. Gębka Stanisław
  51. Gieszczyk Mariusz
  52. Gil Tomasz
  53. Glen Robert
  54. Gmyrek Roman
  55. Gołuchowski Szymon
  56. Gonera Wojciech
  57. Goska Stanisław
  58. Góra Antoni
  59. Grzesiak Rafał
  60. Hadaś Paweł
  61. Heluszka Zbigniew
  62. Hernoga Piotr
  63. Ignasiak Bogdan
  64. Iłczyk Stanisław
  65. Jarząbek Tadeusz
  66. Jasionek Stanisław
  67. Jaskuła Michał
  68. Jędrzejski Michał
  69. Kaczmarek Sławomir
  70. Kałuża Grzegorz
  71. Kamiński Piotr
  72. Kanus Tomasz
  73. Kidawski Kamil
  74. Kijas Jacek
  75. Kipigroch Stanisław
  76. Klekociński Piotr
  77. Klekowski Maciej
  78. Klimczak Szymon
  79. Konopka Andrzej OP, Przeor Gidelski
  80. Koper Marian
  81. Kopyś Grzegorz (Sosnowiec)
  82. Kostrzewski Paweł
  83. Kośny Grzegorz
  84. Kotyl Stanisław
  85. Kowalewski Dawid
  86. Kowalski Bogumił
  87. Kozieł Wojciech
  88. Krawczyk Michał
  89. Krawczyk Tomasz
  90. Król Tadeusz
  91. Krupa Tomasz
  92. Krutin Zbigniew
  93. Krzyszkowski Damian
  94. Kuliberda Andrzej
  95. Kuśmierek Dariusz
  96. Kula Paweł
  97. Kundzicz Marek
  98. Legan Michał OSPPE
  99. Lesiakowski Paweł
  100. Leśniczek Damian
  101. Lubczyński Bartosz
  102. Lutyński Przemysław ISCH
  103. Łyskowski Artur
  104. Łydżba Mariusz
  105. Magiera Damian
  106. Marciniec Jacek
  107. Martyna Adam
  108. Marczewski Paweł
  109. Masłowski Sławomir
  110. Melak Rafał
  111. Mermer Marian
  112. Mikołajczyk Marian
  113. Modrzejewski Maciej
  114. Molenda Piotr
  115. Molenda Andrzej
  116. Mozler Łukasz
  117. Mucha Jan
  118. Nowak Tomasz
  119. Nemś Robert
  120. Ogorzały Józef
  121. Oset Maciej
  122. Ostrowski Krystian OFM
  123. Pabich Marek
  124. Parkitny Janusz
  125. Paszka Grzegorz
  126. Patek Grzegorz
  127. Pękalski Andrzej
  128. Pietrzyk Tadeusz
  129. Pilarski Dariusz
  130. Piśniak Alfred
  131. Placek Piotr
  132. Polak Adam
  133. Porębski Sławomir (misjonarz z Kazachstanu pielgrzymuje duchowo, ofiarując 9 Mszy św. w intencji powołań )
  134. Postrożny Piotr
  135. Próchnicki Wojciech
  136. Ptaszek Czesław
  137. Pyzik Rafał
  138. Raczyński Jakub
  139. Rajczyk Robert
  140. Rak Krzysztof
  141. Rapcia Mirosław
  142. Ręczak Jerzy
  143. Rosa Marek
  144. Rozworski Marek
  145. Rutkowski Piotr
  146. Sakowski Łukasz
  147. Sambor Jan
  148. Sewerynek Andrzej
  149. Simiński Zdzisław
  150. Smuga Krzysztof
  151. Smugorzewski Piotr
  152. Sochański Wiesław
  153. Sokalski Piotr
  154. Sowa Szczepan
  155. Sroka Jarosław
  156. Stępień Andrzej z Chorwacji
  157. Stochniałek Marian
  158. Szczecina Jacek
  159. Szczypiór Marcin
  160. Szeliga Łucjan
  161. Szeląg Piotr
  162. Sztaba Mariusz
  163. Szumilas Marek
  164. Szymoniak Dawid
  165. Śleziak Tomasz
  166. Środa Rafał
  167. Tlałka Tomasz OSPPE
  168. Trała Zbigniew
  169. Tronina Sylwester
  170. Tuczapski Dariusz
  171. Turoń Mirosław
  172. Umański Ryszard
  173. Wajs Jan
  174. Walaszczyk Andrzej
  175. Walczak Władysław
  176. Węgrzyn Mikołaj
  177. Wierzba Jacek
  178. Witek Andrzej
  179. Wojcieszak Marian
  180. Wojtyla Janusz
  181. Woszczyk Maciej
  182. Woźniak Robert Marcin
  183. Woźniak Robert Wiesław
  184. Wójcik Tadeusz
  185. Wójcik Mirosław
  186. Wręczycki Józef OFM Bern.
  187. Wrona Tomasz
  188. Wróbel Paweł (jun.)
  189. Wróbel Paweł (sen.)
  190. Wróbel Zygmunt (diec. sosnowiecka)
  191. Wujec Rafał
  192. Wylaź Szczepan
  193. Wypych Arkadiusz
  194. Zaborski Piotr
  195. Zalejski Zbigniew
  196. Zatoń Alojzy
  197. Zawisza Rafał
  198. Zieliński Piotr
  199. Żurek Bogdan
  200. Żywiołek  Grzegorz
  201. Żydoń Dariusz
  202.  KOVER Dawid CRL

DIAKONI:

  1. Bijata Kamil
  2. Gajownik Marek
  3. Olejnik Mateusz
  4. Szczepańczyk Marek

KLERYCY:

  1. Całus Szymon
  2. Cudak Kamil
  3. Zbigniew Wojtysek
  4. Kalusche Dawid – kandydat
  5. Konrad Jastrzębski (diec. sosnowiecka)
  6. Paweł Wilk

 

ASYSTENCI MEDIALNI PIELGRZYMOWANIA I WSPÓŁPIELGRZYMI:

Ks. Piotr Zaborski  – dyrektor Radia „Fiat”

Aleksandra Mieczyńska – z-ca dyr. Radia „Fiat”

Paweł Kmiecik – redaktor Katolickiego Radia „Fiat”

Maciej Orman – redaktor Katolickiego Radia „Fiat”

*  *  *

Lidia Dudkiewicz – redaktor naczelna Katolickiego Tygodnika „Niedziela”

Ks. Mariusz Frukacz – redaktor Katolickiego Tygodnika „Niedziela”

Beata Pieczykura – redaktor Katolickiego Tygodnika „Niedziela”

Agnieszka Chadzińska – redaktor Katolickiego Tygodnika „Niedziela”

 

ASYSTENT PIELGRZYMOWANIA I WSPÓŁPIELGRZYM:

dr Janusz Wojtyna – doktor nauk kultury fizycznej, specjalista organizacji i zarządzania sportem, zawodowy menedżer sportu, trener piłki siatkowej, tenisa, instruktor pływania, żeglarz jachtowy, ratownik WOPR, zdobywca czternastu czterotysięczników alpejskich – jest wieloletnim pracownikiem naukowo-dydaktycznym Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, autorem lub współautorem ponad 70 artykułów i prac naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym odnoszących się do fizjologii wysiłku fizycznego, uwarunkowania wydolności fizycznej, rozwoju biologicznego i zdrowia człowieka. Był wielokrotnie wyróżniany nagrodami Rektora AJD w Częstochowie i AWF w Katowicach za działalność naukowo-badawczą. W 1998 r. odznaczony został przez Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi za całokształt dokonań zawodowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego, Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu. Lubi Pink Floyd i samotne, piesze wędrówki. Przemierzył francuską drogę świętego Jakuba – Camino Frances, szlak Via Regia, Główny Szlak Beskidzki, Ekstremalną Drogę Krzyżową. Jest żonaty, ma czworo dzieci.

 

PRZYJMOWALI NAS W KOŚCIOŁACH PARAFIALNYCH I BŁOGOSŁAWILI NAM NA DROGĘ:

  1. Ks. Jan Niziołek
  2. Ks. Tadeusz Wójcik
  3. Ks. Andrzej Witek
  4. Ks. Eugeniusz Bubak
  5. Ks. Dariusz Kuśmierek
  6. Ks. Dariusz Mielczarek
  7. Ks. Mariusz Bednarek
  8. Ks. Jacek Gancarek
  9. Ks. Stanisław Gębka
  10. Ks. Artur Łyskowski
  11. Ks. Krzysztof Smuga
  12. Ks. Jan Batorski
  13. Ks. Dariusz Gach
  14. Ks. Mieczysław Droździk
  15. Ks. Robert Nemś
  16. Ks. Jan Berdys
  17. Ks. Wojciech Gaura
  18. Ks. Zygmunt Furgoł
  19. Ks. Tomasz Nowak
  20. Ks. Jarosław Sroka
  21. Ks. Jacek Kołodziejczyk
  22. Ks. Marek Włoch
  23. Ks. Józef Bednarz
  24. Ks. Marek Latos
  25. Ks. Sebastian Ciastek
  26. Ks. Tomasz Wrona
  27. Ks. Sławomir Kaczmarek
  28. Ks. Jacek Szczecina
  29. Ks. Andrzej Marszałek
  30. Ks. Adam Bachowski
  31. Ks. Krzysztof Rak
  32. Ks. Sławomir Wojtysek
  33. Ks. Adam Zyzik
  34. Ks. Stanisław Jasionek
  35. Ks. Paweł Sobuś
  36. Ks. Piotr Wyrwich
  37. Ks. Tomasz Cisowski
  38. Ks. Michał Woźniak
  39. Ks. Marek Kundzicz
  40. Ks. Andrzej Filipecki
  41. Ks. Marian Wojcieszak
  42. OO Paulini na Jasnej Górze
  43. Ks. Leonard Gołkowski
  44. Ks. Rafał Panek
  45. Ks. Stanisław Bukalski
  46. Ks. Krzysztof Skubała
  47. Ks. Gabriel Maciejewski
  48. Ks. Ryszard Umański
  49. Ks. Stanisław Iłczyk
  50. Ks. Bogdan Blajer
  51. Ks. Stanisław Śleziak
  52. Ks. Jan Niezgoda
  53. Ks. Seweryn Wiatrowski
  54. Ks. Andrzej Stępień
  55. Ks. Krzysztof Knurzyński
  56. Ks. Mariusz Woźniak
  57. Ks. Błażej Borówka
  58. Wyższe Seminarium Duchowne
  59. OO Franciszkanie z par. Niepokalanego Poczęcia NMP
  60. OO Franciszkanie z par. Podłęże Królewskie i Szlacheckie
  61. Ks. Zbigniew Mozol
  62. Ks. Władysław Koźmin
  63.  Ks. Eugeniusz Sikorski
  64. Ks. Mariusz Foltyński
  65. Ks. Józef Kos
  66. Ks. Grzegorz Płaneta
  67. Ks. Jerzy Grąbkowski
  68. Ks. Krzysztof Bąkowicz
  69. Ks. Andrzej Banaszek
  70. Księża Salezjanie w Czarnym Lesie i Białej
  71. Ks. Piotr Walterowicz
  72. Ks. Tadeusz Łachut
  73. Ks. Andrzej Sewerynek
  74. Ks. Marek Gaborski
  75. Ks. Grzegorz Banasiak
  76. Ks. Grzegorz Dymek
  77. Ks. Jerzy Combik
  78. Ks. Sławomir Masłowski
  79. Ks. Maciej Woszczyk
  80. Ks. Mariusz Łydżba
  81. Ks. Henryk Dusza
  82. Ks. Zbigniew Krutin
  83. Ks. Jacek Marciniec
  84. Ks. Marek Szumilas
  85. Ks. Andrzej Chałupka
  86. Ks. Szymon Szymocha
  87. Ks. Stanisław Gasiński
  88. Ks. Mieczysław Papiernik
  89. Ks. Arkadiusz Wypych
  90. Ks. Piotr Postrożny
  91. Ks. Witold Bil
  92. Ks. Paweł Marczewski
  93. Ks. Maciej Oset
  94. Ks. Jarosław Boral
  95. Ks. Marian Mermer
  96. Ks. Marian Stochniałek
  97. Ks. Alojzy Kania
  98. Ks. Piotr Placek
  99. Ks. Rafał Zawisza
  100. Ks. Mirosław Orzechowski
  101. Ks. Janusz Parkitny
  102. Ks. Bogdan Kijak
  103. Ks. Łucjan Szeliga
  104. Ks. Wojciech Drobiec
  105. Ks. Sławomir Kandziora
  106. Ks. Tomasz Schabowicz
  107. Ks. Piotr Zieliński
  108. Ks. Mariusz Sztaba
  109. Ks. Wojciech Więdłocha
  110. Ks. Marian Morga
  111. Ks. Jacek Fryś
  112. Ks. Zbigniew Trała
  113. Ks. Marek Łakomy
  114. Ks. Krzysztof Nykiel (Regens Penitencjarii Apostolskiej)
  115. Ks. Michał Rydz
  116. Ks. Stanisław Konieczny
  117. Ks. Paweł Lamek
  118. Ks. Zbigniew Witecki
  119. Ks. Jacek Molka
  120. Ks. Marcin Kręciwilk
  121. Ks. Paweł Hadaś
  122. Ks. Adam Martyna
  123. Ks. Marek Galec
  124. Ks. Grzegorz Wierzba
  125. Ks. Marek Głębocki
  126. Ks. Kamil Kęsik
  127. Ks. Krzysztof Łęski
  128. Ks. Szymon Gołuchowski
  129. Ks. Wiesław Bąkowicz
  130. Ks. Andrzej Chrzanowski
  131. Ks. Tomasz Gil
  132. Ks. Bogdan Ignasiak
  133. Ks. Michał Jędrzejski
  134. Ks. Bartosz Lubczyński
  135. Ks. Tadeusz Orzeszyna
  136. Ks. Andrzej Chwał
  137. Ks. Alfred Piśniak
  138. Ks. Stanisław Fit
  139. Ks. Wiesław Sochański
  140. Ks. Marian Koper
  141. Ks. Jan Mucha
  142. Ks. Piotr Bednarz
  143. Ks. Damian Leśniczek
  144. Ks. Sylwester Tronina
  145. Ks. Sławomir Bednarski
  146. Ks. Tadeusz Pietrzyk
  147. Ks. Wojciech Gonera
  148. Ks. Antoni Góra
  149. Ks. Zbigniew Biedroń
  150. Ks. Wojciech Wódka
  151. Ks. Grzegorz Paszka
  152. Ks. Wiesław Płomiński
  153. Ks. Rafał Środa
  154. Ks. Andrzej Gruca
  155. Ks. Andrzej Molenda
  156. Ks. Robert Glen
  157. Ks. Ryszard Bryłka
  158. O. Przemysław Lutyński
  159. Ks. Tadeusz Ściebura
  160. Ks. Andrzej Kuliberda
  161. Ks. Kazimierz Krzeszowski
  162. Ks. Jarosław Binek
  163. Ks. Adam Tkacz
  164. OO Paulini z Wielgomłyn
  165. Ks. Tomas Kordela
  166. Ks. Grzegorz Dzierżanowski
  167. Ks. Czesław Mirowski
  168. Ks. Grzegorz Kośny
  169. Ks. Gabriel Orzeszyna
  170. Ks. Antoni Arkit
  171. OO Franciszkanie z Radomska
  172. Ks. Jacek Wierzba
  173. Ks. Robert Marcin Woźniak
  174. Ks. Zbigniew Berdys
  175. Ks. Czesław Ptaszek
  176. Ks. Stanisław Kipigroch
  177. Ks. Zbigniew Heluszka
  178. Ks. Paweł Lesiakowski
  179. Ks. Robert Mordalski
  180. Ks. Jan Lisiecki
  181. Ks. Paweł Kula
  182. Ks. Paweł Cielibała
  183. Ks. Kamil Chudy
  184. Ks. Adam Szwedzik
  185. Ks. Robert Wiesław Woźniak
  186. Ks. Roman Kubiak
  187. Ks. Piotr Hernoga
  188. Ks. Józef Mazur
  189. Ks. Benedykt Stanek
  190. Ks. Grzegorz Grela
  191. OO Dominikanie Gidle
  192. Ks. Wojciech Kozieł
  193. Ks. Wojciech Próchnicki
  194. Ks. Mariusz Gieszczyk
  195. Ks. Grzegorz Kałuża
  196. Ks. Sławomir Galasiński
  197. Ks. Rafał Melak
  198. Ks. Jacek Fuljanty
  199. Ks. Tadeusz Król
  200. Ks. Tadeusz Jarząbek
  201. Ks. Grzegorz Dybaś
  202. Ks. Dariusz Con
  203. Ks. Szczepan Wylaź
  204. Ks, Mirosław Turoń
  205. Ks. Dariusz Tuczapski
  206. Ks. Alojzy Zatoń
  207. Ks. Rafał Pyzik
  208. Ks. Tomasz Dyjan
  209. Ks. Robert Rajczyk
  210. Ks. Rafał Wujec
  211. Ks. Władysław Walczak
  212. Ks. Andrzej Pękalski
  213. Ks. Jerzy Kłys
  214. Ks. Stanisław Matysiak
  215. Ks. Piotr Sowa
  216. Ks. Ks. Kanonicy Lateranejscy z Mstowa i Konina
  217. Ks. Mariusz Chudy
  218. Ks. Zbigniew Zalejski
  219. Ks. Marek Czernecki
  220. Ks. Ryszard Grzesik
  221. Ks. Włodzimierz Białek
  222. Ks. Andrzej Kańka
  223. Ks. Marek Rosa
  224. Ks. Antoni Kaczmarek
  225. Ks. Artur Bętkowski
  226. Ks. Maciej Klekowski
  227. Ks. Roman Cer
  228. Ks. Stanisław Kotyl
  229. Ks. Jan Wajs
  230. OO Paulini z Leśniowa
  231. Ks. Mirosław Wójcik
  232. Ks. Bogusław Kowalski
  233. Ks. Jerzy Ręczak
  234. Ks. Mirosław Siółko
  235. Ks. Ryszard Marciniak
  236. Ks. Cezary Mastalerz

 

WDZIĘCZNOŚĆ:

Bardzo wielu księży łączy się duchowo z inicjatywą „Modlitwy serc i stóp kapłańskich„. Ponieważ nie mogą oni fizycznie być obecni wówczas, gdy nawiedzamy ich kościoły parafialne [czas wakacji], przesyłają nam wyrazy jedności, modlitewnego wsparcia oraz dobrowolnie podejmowanych wyrzeczeń w tych ważnych dla Kościoła Częstochowskiego intencjach. 

 

TOWARZYSZYŁY NAM GRUPY WIERNYCH Z PARAFII:

  1. Parafii św. Rodziny w Częstochowie
  2. św. Wojciecha w Częstochowie
  3. św. Kazimierza w Częstochowie
  4. NMP Różańcowej w Myszkowie-Mrzygłodzie
  5. św. Rodziny w Praszce
  6. św. Andrzeja Boboli w Lipniku
  7. św. Antoniego w Kiełczygłowie
  8. Opatrzności Bożej w Strzelcach Wielkich
  9. św. Erazma w Sulmierzycach
  10. św. Maksymiliana w Brudzicach
  11. Trójcy św. w Bogdanowie
  12. św. Lamberta w Radomsku
  13. Najświętszego Serca Jezusowego w Radomsku
  14. Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w Radomsku
  15. Dekanatu Gidelskiego
  16. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubojnie
  17. św. Mikołaja w Niegowie
  18. św. Jan Berchmansa w Gorzkowie-Trzebniowie