DEKANAT ŚW. ANTONIEGO W CZĘSTOCHOWIE – 22 lipca 2018

7 dzień „Modlitwy serc i stóp kapłańskich” – czyli niedziela 22 lipca – objął swoim zasięgiem 9 parafii z dekanatu św. Antoniego z Padwy w Częstochowie. Pielgrzymi pokonali niespełna 20 km.

Jednym z pielgrzymujących był ks. Mariusz Bakalarz, na co dzień wicekanclerz w Kancelarii Kurii Metropolitalnej w Częstochowie oraz rzecznik archidiecezji częstochowskiej:

W pielgrzymce kapłanów wziął udział również ks. Daniel Bunia pochodzący z parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe z Częstochowy, który pracuje w parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie:

Tego dnia w pielgrzymce w intencji powołań uczestniczyli również ks. Adam Bachowski, ks. Krzysztof Rak, ks. prof. Marian Duda i alumn Szymon Całus.

Pielgrzymka rozpoczęła się o godz. 14.00 w kościele św. Antoniego z Padwy, a następnie prowadziła trasą przez parafie: św. Rafała Kalinowskiego, Najświętszego Serca Pana Jezusa, św. Jadwigi Śląskiej, Wniebowstąpienia Pańskiego, św. Jana Chrzciciela, św. Stanisława BM, św. Urszuli Ledóchowskiej i Zesłania Ducha Świętego.

RELACJA RADIA FIAT
Kapłańskie pielgrzymowanie przez dekanat św. Antoniego z Padwy